sosyofon.com hizmetlerini kullanarak tüm koşulları okuduğunuzu, anladığınızı ve kabul ettiğinizi beyan edersiniz.
sosyofon.com ve sosyofon.com adı altında olan siteler ve uygulamalar üzerinde yapılan alışverişlerde kullanıcılar bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır. Lütfen bu maddeleri kabul etmeyecekseniz ve okumayacaksanız sosyofon.com ve sosyofon.com adı altında olan siteler ve uygulamalar üzerinden bir hizmet satın almayınız ve hiçbir sözleşmeyi onaylamayınız.

sosyofon.com kullanıcılarına siteye her girişte kullanıcı sözleşmesi sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Belirtilen şartların size uymaması halinde lütfen bu sözleşmeyi kabul etmeyiniz ve bu internet sitesini kullanmayı bırakınız.

Siteyi kullanarak ve hizmetlerimizi satın alarak bu sayfalarda yazılı şartları kabul etmiş sayılmaktasınız.

Bu hüküm ve koşulları kabul etmiyorsanız lütfen sosyofon.com hizmetlerini kullanmayın.

1. Genel

Madde 1
ATM üzerinden ödeme yapacak kullancılar kesintiyi karşılamalıdırlar, aksi takdirde siparişiniz iptal edilebilir veya eksik gönderim sağlanabilir.

Madde 2
sosyofon.com servis fiyatlarını önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda değiştirebilir. Ödeme / Geri Ödeme politikası sabit kalır.

Madde 3
sosyofon.com herhangi bir hizmet için teslimat süresini garanti etmez. Servislerde yazılı olan başlama süreleri belirttiğimiz en yakın tahminlerdir.

Madde 4
1 Link için aynı anda sadece 1 sipariş girilebilir, 2 sipariş birden girildiğinde eksik gönderimler olabilir, sorumlusu sosyofon.com değildir.

Madde 5
Sosyal medya servislerini kullanan sosyofon.com müşterilerinin hesaplarının kapanması, gönderilerinin silinmesi vb. gibi Sosyal medya şirketlerinin iradesi altında bulunan ve kural ihlali olarak görülüp hesaplarına işlem yapılması durumunda sosyofon.com hiçbir sorumluluğu üstlenmez ve iade koşullarını saklı tutar. sosyofon.com servisleri sadece serviste belirtilen miktarları tamamlamakla yükümlüdür. Yukarıda belirtildiği durumda hesapların işlem görmesi durumunda sosyofon.com hiçbir sorumluluğu kabul etmez...

Madde 6
Her servise verilen limit, hesap başına verilen limittir. Max 3k limitli bir servisten yararlanan hesap 4k çekim yapamaz.

Madde 7
sosyofon.com herhangi bir durumda bakiyenizi iade edip alınan hizmeti iptal etmeye yetkisi vardır.

Madde 8
sosyofon.com bildirimde bulunmaksızın yukarıdaki maddeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

Madde 9
sosyofon.com üzerinden verilen siparişlerde herhangi bir bağlantının kaldırılması, değiştirilmesi durumunda sosyofon.com iade politikasını kullanmaz ve verilen siparişin iadesini gerçekleştirmez.

Madde 10
sosyofon.com ve uygulamaları üzerinden sipariş vermiş olan müşteri, bu kuralları kabul etmiş olur ve herhangi bir aksaklıkta şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.

Madde 11
Sosyal medya platformları sürekli yenilenmekte ve güncellenmektedir. Güncellemelerle birlikte sosyofon.com servisleri de güncellenmesi gerekmektedir. Bu güncellemelerden dolayı oluşacak herhangi bir gecikmeyi sosyofon.com ve gönderim sürelerinde oluşacak değişimleri, problemleri tüm sosyofon.com müşterileri kabul etmelidir. İtirazı durumunda sosyofon.com iade koşullarını kullanmama hakkını saklı tutar.

Madde 12
sosyofon.com üzerinde bulunan tüm siparişlerde sosyofon.com hiçbir aktiflik ve düşüş garantisi vermez.


2. Hizmet

Madde 1
sosyofon.com İnstagram/Twitter/Facebook veya başka bir Sosyal Medya hesabı için sadece "Görünüm" artırmaya yardımcı olmak için kullanılacaktır.

Madde 2
sosyofon.com yeni takipçiler ve etkileşim garantisi vermez, sadece ödeme yapılarak alınan miktarı garanti eder.

Madde 3
Tüm bot hesapları gerçek görünüme dönüştürmek için çalışıyoruz, ancak hesaplarımızın %100 profil resimli, biyografili ve paylaşımlı hesaplar olacağının garantisini vermiyoruz.

Madde 4
Gizli hesaplara işlem yapıldığında sorumluluk üyeye aittir. Sipariş vermeden önce lütfen hesabın herkese açık olduğundan emin olun.

İade politikası

Madde 1
Yapılan ödemelerde geri iade mümkün değildir, sosyofon.com hizmetlerinde kullanılması gerekir.

Madde 2
Instagram/Twitter/Facebook vb. servislerin ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.

Madde 3
Siparişler sisteme girildikten sonra iptal/iade talebiniz kabul edilmeyecektir. Eğer sipariş tamamlanmazsa/kısmen tamamlanırsa sistem otomatik olarak geri ödeme yapacaktır.

Madde 4
sosyofon.com yapılan ödemelerde herhangi bir ters ibraz, geri çekme söz konusu olursa üyeyi uzaklaştırma hakkını saklı tutar.

Madde 5
Yetkisiz işlem veya çalıntı kredi kartı, herhangi bir hileli faaliyette üye hesabı istisnasız kapatılacaktır.

Madde 6
sosyofon.com üzerinde bulunan tüm siparişlerde sosyofon.com hiçbir aktiflik ve düşüş garantisi vermez. sosyofon.com ve uygulamaları altında çalıntı kredi kartı ya da farklı yöntemleri ile başkasının adına ödeme yapan kişilerin hesapları nedeni belirtilmeksizin kapatılacaktır.

Madde 7
Instagram/Twitter/Facebook vb. gibi sosyal medya platformlarının ne zaman güncelleme yapabileceğini bilemeyiz, herhangi bir düşüş yaşanması halinde servis sağlayıcısı telafi yapmadığı sürece iade yapılamaz.

Gizlilik politikası

● Bu politika kişisel bilgilerinizin nasıl kullanacağını kapsar. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve korumak için her türlü önlem alınmaktadır.

● Sisteme girilen tüm bilgiler şifreli ve güvenli sunucularda barındırılır.

Ödeme

● Havale/Eft (PayTR) herhangi bir komisyon ücreti alınmamaktadır.

● Kredi/Banka Kartı (PayTR) herhangi bir komisyon ücreti alınmamaktadır.

● Mobil Ödeme (Payguru) herhangi bir komisyon ücreti alınmamaktadır.

● Papara için herhangi bir komisyon ücreti alınmamaktadır.

● Bilgileriniz hiçbir şekilde 3. kişiler ile paylaşılmaz.